• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Par mums

Ekskluzīvais Swanson Health Products Inc. ražotās produkcijas SIA Ligūrija tirgo no 2017.gada maijā, uzsākot uztura bagātinātāju reģistrāciju Latvijā. Tagad uztura bagātinātāji pieejami interneta veikalā.

Mūsu adrese: Lomonosova 9, Rīga, Latvija
Telefons saziņai: +371 20322220
E-pasts: info@vit100.com

REKVIZĪTI

SIA Ligūrija
Reģ.Nr.40003420445
PVN numurs LV40003420445
Juridiskā adrese: Rīga, Rēznas 10b-68
Banka: AS Citadele banka
Konta Nr.: LV82PARX0015409280001

SWANSON VĒSTURE


Pašlaik Swanson Health Products Inc. produkcija ir pieejama gandrīz visās Eiropas valstīs: Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Polijā, Francijā, Dānijā, Holandē, Spānijā, Beļģijā, Austrijā, Lielbritānijā un citās.
Ieskats paša ražotāja pamatprincipu deklarācijā:
Kvalitāte, serviss, vērtība ir vadošie principi Swanson veselības produktiem (Swanson Health Products). Kopš 1969 gada mēs pasaulei piedāvājam veselību veicinošu produkciju ar augstākās kvalitātes produktiem; zemākām cenām; ekspertīzi un personalizētu servisu. Kopš kompānijas pirmsākumiem mūsu fokusā ir kvalitāte, kas panākta pateicoties produktu īpašai kontrolei no koncepta līdz pat kapsulai. Mēs piedāvājam dabīgus veselības produktus uz kuriem varat paļauties!
Lai radītu mūsu augstās kvalitātes produktus, mēs izvēlamies augstākā labuma sastāvdaļas tirgū, kā arī strādājam ar visatzītākajiem ražotājiem un izstrādātājiem pasaulē. Mūsu augsti attīstītās un modernās iekārtas ļauj mums ražot gala produktus daudzumos, kas pielāgoti pirktspējai, tādējādi nodrošinot minimālu glabāšanas laiku noliktavā, optimālu svaigumu un maksimālu uzglabāšanas laiku jūsu mājās.
Uz katra sastāvdaļu, kura tiek izmantota Swanson brenda precēs tiek pieprasīta dokumentācija no piegādātāja, kas sevī iekļauj Analīzes Sertifikātu, nodrošinot preces atbilstību mūsu noteiktajām normām (GMP).
Mēs garantējam ka tas, kas norādīts uz etiķetes ir tieši tas, ko saņemsiet – ne vairāk, ne mazāk!
 Swanson Veselības Produkti (Swanson Health Products) ir pilnībā apņēmusies uzturēt visaugstāko kvalitāti un maksimālu godīgumu biznesa praksē. To pierāda fakts, ka Swanson piekopa Labas Ražošanas Praksi (GMP) jau desmit gadus, pirms to ar likumu noteica Federālā Zāļu Administrācija (FZA) 2009 gadā. Pašlaik ar lepnumu varam sacīt, ka NSF* International – pasaules vadošā autoritāte publiskajā drošībā un standartu attīstībā, mūs atzinusi kā Reģistrētu LRP Laboratoriju.
NSF(Nacionālā Sanitārā Fonda laboratorija) – darbojoties jau vairāk kā 65 gadus, 80 valstīs, veic analīzes augstākajā līmenī zinātniskajā un tehniskajā ekspertīzē. NSF zīme ir atzīta vērtība internacionālajā tirdzniecībā visā pasaulē, kā arī ir respektēta lokālā, štata un federālu līmeņu aģentūrās.

PAR UZTURA BAGĀTINĀTĀJIEM


Uztura bagātinātāji – kāpēc un ar ko sākt?
 Daudzi uzdod jautājumus par antioksidantiem – cik daudz , ar ko sākt, kādi būs ieguvumi? Ikdienā  lietojamās pārtikas daudzums var nodrošināt nepieciešamo uzturvielu saņemšanu, bet tad tam jābūt  apzināti plānveidīgam, lai nešaubīgi nodrošinātu vēlamo dzīves kvalitāti. Vienkāršāk ir profilaktiski lietot  uztura bagātinātājus ar noteiktu protektīvo (aizsargājošo) efektu organismā daudz neaizdomājoties par  uzturu.
Sirds asinsvadu un asinsvadu saslimšanas ir mūsdienu galvenā problēma cilvēkam. Vispirms rodas asinsvadu sieniņu bojājums, tad bojājuma vietā veidojas pangas, kas ved uz asinsvada sašaurinājumu – aterosklerozi un trombozes risku. Tad mēs uzsākam cīņu ar ‘’slikto’’ holesterīnu – ar kuru tiek lāpīti asinsvadi – rezultātā tiek nīdēts vecumā jau tā zemais hormonālais līmenis abiem dzimumiem (no holesterīna veidojas testosterons) , rezultātā tiek pasliktināta vielmaiņa sirds muskulī. Kāda būtu profilakse UB izpildījumā?
Ne tikai asinsvadiem, bet visām ķermeņa šūnām vajadzīgas:
  1. Omega 3,6 un 9 saturošas taukskābes – šūnu apvalka uzbūvei. Organiskā lineļļa, . Kapsulās tiek saglabāta produkta labvērtība!
  2. Universālie antioksidanti ne tikai, lai novērstu asinsvadu sieniņu bojājumus, bet arī citu šūnu bojājumus: Resveratrols,  Olīvu lapu ekstrakts, Kurkuma, Vīnogu kauliņu, Zaļās tējas un Priežu mizas komplekss.
  3. Hormonālā līmeņa noturētāji – lai veicināt iekšējo dziedzeru darbību, noturēt vielmaiņu esošajā līmenī, nodrošināt organismu ar mikro- un makroelementiem: Standartizēts Tribulus ekstrakts, Kudzu, Spirulīna.
  4. Centrālās nervu sistēmas darbības ietekmētāji – GABA – galvenās- CNS (centrālās nervu sistēmas) neiromediatora rezervju papildinātājs, Kudzu – neiromediatorās sistēmas stabilizētājs,
  5. Pārējie : asinsvadu paplašināšanai aminoskābe – L-Arginīns; Gotu Kola – vēnu sieniņu stiprinātājs, asinsrites un neiromediatoro procesu uzlabotājs galvā; Ginkgo biloba – asinsrites uzlabotājs galvā, u.c.; Ābolu Sidra etiķis, Kambodžas Garcīnijas ekstrakts – vielmaiņas uzlabotāji; B vitamīnu komplekss – normālai vielmaiņai nepieciešamie elementi, faktori.
Ja Omega 3,6 un 9 saturošas taukskābes vajadzīgas ikdienā( linu eļļa, zivju eļļa, kaņepju eļļa u.c.), tad antioksidantus vislabāk ir dažādot, protams, vislabāk tos uzņemot dabīgā veidā ar uzturu. To daudzveidība vasaras sezonā var nodrošināt organismu ar visu vajadzīgo.