• Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

ASAĪ OGU EKSTRAKTS N60

9,00€
  • Ražotājs: SWANSON
  • Modelis: SWH194
  • Pieejamība: 998

Asaī ogu standartizēts ekstrakts - spēcīgs antioksidants!

Asaī ogu ekstrakts satur mononepiesātinātos taukus, fitosterolus, būtiskas taukskābes (omega-3, omega-6, omega-9), kā arī A vitamīnu, C vitamīnu, E vitamīnu, B1, B2, B3 vitamīnus, kāliju, kalciju, magniju, varu, cinku. Asaī ogās ir 19 aminoskābes. Asaī ogās ir arī minerālvielas, kas ir nozīmīgas muskuļu reģenerācijai. Asaī ogas var palielināt antioksidantu līmeni asinīs, tās var ietekmēt imūnsistēmu. Antioksidanti var palīdzēt neitralizē brīvos radikāļus organismā, kas var bojāt šūnas un DNS, palēninot novecošanās procesus.

 Asaī ogu ekstrakts N60

Augu izcelsmes uztura bagātinātājs 
60 kapsulas  
    Neto masa 47 g

Saturs

                     2 kapsulās

Asaī ogu standartizēts ekstrakts 20:1

(Euterpe oleracea), kas satur 10% fenolskābes (5mg 2 kaps.))

50 mg

(atbilst 1000 mg svaigu ogu)

Sastāvdaļas: asaī ogu ekstrakts (64%), sojas pupiņu eļļa, želatīns, glicerīns (biezinātājs), dzeltenais bišu vasks (glazētājviela), sojas lecitīns (antioksidants), karamele (krāsa), silīcija dioksīds (pretsalipes viela), maltodekstrīns, attīrīts ūdens.

Lietošana: Pieaugušiem 2 kapsulas dienā ar ūdeni. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Uzglabāt 15-25 °C temperatūrā, sausā, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojāts iepakojums. Ražotājs: Swanson Health Products Inc, ASV.                                                 

Partijas Nr.: skatīt uz iepakojuma

Ieteicams līdz (beigām): skatīt uz iepakojuma